Home  I   Kontakt
Polski English
Magemar

Nasza współpraca z ATV - Szczecińską Telewizją Internetową 12/11/2008

Jak pewno zwróciliście uwagę od dłuższego już czasu współpracujemy z Adamem Kwasikiem - właścicielem ATV. Postawiliśmy w firmie specjalny serwer, który ściąga obrazy z naszych kamer i dokonuje ich pierwszej obróbki. Resztą zajmuje się Adam. On też obsługuje tą skrzynkę, tak by można było sprawnie przekazywać obrazy dalej.

Robiliśmy już w sumie sporo transmisji przy wykorzystaniu min. naszych 6 kamer. Najlepszymi były transmisje z Tall Ships' Races 2007, ze stawiania iglicy na naszej Katedrze  w sobotę 12.01.2008, z wodowania staktów. W tym roku zaraz będzie transmisja z Dni Morza które będą w połowie czerwca.

Podczas takiej transmisji blokujemy dostęp do sterowania wybranych kamer. Chodzi o to by tylko Adam mógł nimi sterować ale obraz oczywiście widać wtedy na stronie bez problemu.

Adam Kwasik wyrzuca obraz z naszych kamer w postaci strumienia. Strumień ten jest następnie przetwarzany. Na jego stronie www.atv.szczecin.pl możecie podziwiać to co on z tym robi.


S
Widać to po lewej stronie w menu pt. "Magemar - Port Live".

Ponadto udostępniamy obraz z naszych kamer przy pomocy Adama dla:

Miasta Szczecina - oba portale i z .pl i z .eu:Portalu Morza i Oceany redagowanego przez kolegę Bogdana Tychowskiego:

Dla Kuriera Szczecińskiego:

W przyszłości chyba będzie więcej miejsc w sieci gdzie pokazywać będziemy Szczecin i Port.

Mało tego obraz z naszych kamer czyli ze Szczecina i Portu można oglądać już na komórkach w technologi 3G na http://3gpp.pl. Tak więc technologicznie idziemy na przód. Teraz każdy z Was będący gdziekolwiek na świecie może za pośrednictwem swojej komórki oglądać swoje miasto i port. No to zapraszamy i do nas i do Adama. 
Nasza galeria
Czas i kalendarz